Jmenuji se Tomáš Říha a jsem pozitivní grafik.

No alespoň se mi to většinou daří 🙂

2004 – 2018 – Freelance grafik

2009 – 2017 – Grafik & DTP & příležitostně cokoliv v agentuře

2002 – 2009 – Fakulta užitého umění a designu (později Fakulta umění a designu) university J. E. Purkyně v Ústí nad Labem, bakalářské a navazující magisterské studium se specializací na grafický design. Studijní úsilí korunováno titulem BcA. a později MgA. (magistr artis).

1998 – 2002 – Soukromá střední škola reklamní tvorby MICHAEL v Praze, studium oboru propagační výtvarnictví se zaměřením na reklamu, zdárně ukončené maturitou.

*11. 4. 1983

Od roku 2004 praktikuji v oboru grafický design jako Freelance graphic designer, neboli počesku „na volné noze“ a vyvíjím kreativní činnost i pro osobní a společenskou potěchu či inzultaci přátel.

Odborné znalosti v oboru reklamní grafiky, grafického designu, umění, reklamy, typografie a realizace tiskovin spolu s rutinní znalostí potřebných IT technologií jako např. Adobe CC.

Zajímá mě kultura všeobecně, výtvarné umění a architektura speciálně, vše okolo čaje, IT technologie, automobily, přírodní vědy, životní prostředí a jablečné ovocnářství.

Doufám, že se Vám moje práce budou líbit a přeju příjemné prohlížení. Komentáře nemám povolené, protože nechci ani zvětšit prsa, ani vydržet celonoční sexuální orgie. Kdybyste měli niterné puzení reagovat na vystavenou grafiku, tak prosím na email: tomas.riha.cz(na)gmail.com.